Počátek „hříchu“

Ale úplný počátek Afreya se zdrodil v mém mládí. Fascinovalo mě, jak ty třpitivé kamínky spanile klouzají po pokožce a jak svůdnou ze sebe vyřazují energii.

Šperkařské řemeslo mě doslova uhranulo a já mu obětovala celý život. Tím více mě těšilo, že mé šperky slouží jako vaše intimní dary milovaným osobám.

Erotický náboj

Stále více jsem ale vnímala, že dokonale propracované šperky osázené drahými kameny v sobě nesou nesmírný erotický náboj.

Jemný, hladký a lesklý předmět na nahé kůži ve mě probouzel ty nejvášnivější pocity. Zaměřila jsem se tedy na vytváření erotických šperků pro ženy i muže.

Naturální touhy

Pojmenování své nové značky šperků jsem chtěla propojit s dávnými věky, kdy lidské city a touhy byly hluboké, autentické a naturální.

Nakonec jsem objevila jedinečnou ženu ze starogermánské mytologie, která v sobě skrývala ohromné množství sexuální síly a energie – Freyu.

Bohyně sexu

Freya byla bohyní severo-germánských kmenů. Byla spojena s láskou, krásou a sexuální touhou.

Freya byla velmi krásná a spanilá žena. Neustále usilovala o přízeň mužů, pletla jim hlavy, a dokonce se ani nebránila volným mravům

Pro mě bylo ale důležité, že se ráda zdobila drahými šperky. A byla jsem také v úžasu, že z jejího jména je v němčině odvozeno pojmenování pro ženu – Frau.

Umocnění rozkoše

Freya se stala symbolem mého nového životního naplnění – vytvářet intimní šperky, které budou partnerům umocňovat vzájemnou sexuální rozkoš.

S bohyní Freyou jsem propojila své příjmení, které začíná na písmeno A, a vznikla tak značka luxusních erotických šperků. Afreya je stvořená z mého srdce a z mých nejtajnějších snů.

Divoká spleť

Logo značky Afreya následuje bohyni Freyu a noří se do daleké minulosti plné naturálních linií. Znázorňuje spojení našich těl v intimním souznění.

Uvnitř divoké spleti čar vystupuje první a čtvrtá runa germánského futharku. Runa první (fehu) znázorňuje písmeno „F“ a váže se k Freye. Runa čtvrtá (ansuz), v přetočené verzi, znázorňuje „A“ a váže se k prvnímu písmenu mého příjmení.

Krása a rozkoš

Prvotřídní šperky Afreya vám budou přinášet mnoho vzrušujících chvil. Jsou totiž božským poslem čistých orgazmických prožitků, které milovala bohyně Freya.

Vyberte si jeden z luxusních erotických šperků a potěšte svou nejmilovanější osobu. Pokaždé když jej ucítíte na své pokožce, vlije se vám do žil úžasná sexuální energie...

Nechte se svádětNejprodávanější šperky


Více produktů...

Doprava zdarma

U naprosté většiny produktů získáváte dopravu zdarma

Nenápadné dodání

Na nenápadném balíčku nebude znát, co pro vás skrývá.

Milujeme a radíme

Jsme milovníci erotických šperků a rádi vám s výběrem poradíme.

Odběrná místa

Nenápadný balíček si můžete nechat dodat na odběrné místo.