Diamant

Diamant je bezpochyby císařem drahokamů, jehož nadvláda přetrvá na věky. Vlastnosti tohoto nejtvrdšího přírodního minerálu fascinují člověka od nepaměti.

Erotické šperky Afreya s diamanty vás budou nejen fascinovat, ale také božsky svádět. Pokud si vyberete na svůj šperk právě diamant, zaručujeme vám nejvyšší možnou kvalitu odpovídající jeho ceně

Granát

Do svých šperků a klenotů vkládali tyto skvostné drahokamy také staří Germáni, kteří jsou srdcem našeho příběhu. Vyhledávali je pro jejich výjimečnou tvrdost a nespalitelnost.

Český granát má v naší řadě erotických šperků Afreya nezpochybnitelné místo. Uchvátí vás svou barvou, která přechází od dráždivě červené, přes krvavě rudou, až do temně černé.

Smaragd

Tento zelený drahokam s přídechem modrých odstínů byl ctěn už ve starověkém Egyptě. Patřil mezi oblíbené kameny za královny Kleopatry. V Persii byl zase považován za kamen věčného života v ráji.

Erotické šperky Afreya se smaragdem „v srdci“ vypadají neskonale magicky. Přivedou Vás do kouzelného ráje plného jedinečných okamžiků.

Safír

Název safíru je odvozen z latinského slova „saphirus“, které znamená modrá. Ačkoliv je safír nejvíce spojován právě s modrými tóny, existují safíry žluté, růžové, oranžové, zelenavé a jiné.

Erotické šperky Afreya vypadají se safíry vznosně a mají nesmírnou hloubku. Pokud si vyberete šperk, který ponese safír, pohltí Vás svou nekonečností jako nebe samo.

Rubín

Rubínu se přezdívá král mezi drahými kameny. Nejstarším nalezištěm jsou náplavy řek jihozápadní Srí Lanky. Rubíny nejlepší kvality mají sytě červenou barvu s namodralým odstínem. Tato barva je nazývána barvou holubí krve.

Říká se, že v nitru rubínu můžete spatřit „ohnivou bouři“. Proto je rubín pro erotické šperky Afreya jako stvořený. Dodá Vašim intimním chvílím divokost, plamenost a uhrančivost. Nechte se svést!

Vltavín

Vltavín je drahokam s podmanivou zelenou krásou. Navíc v sobě nese vesmírnou tajuplnost. Jedná se totiž o meteorit, který dopadl v dávné minulosti na naši Zem, zvláště do prostoru českých zemí.

Vltavíny dávají našim erotickým šperkům Afreya neobvyklou svěžest a živost. Vyberte si šperk s Vltavínem a nebudete chtít nikdy ve vašem intimním souznění přestat.

Nechte se svádětNejprodávanější šperky


Více produktů...

Doprava zdarma

U naprosté většiny produktů získáváte dopravu zdarma

Nenápadné dodání

Na nenápadném balíčku nebude znát, co pro vás skrývá.

Milujeme a radíme

Jsme milovníci erotických šperků a rádi vám s výběrem poradíme.

Odběrná místa

Nenápadný balíček si můžete nechat dodat na odběrné místo.